Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

YAZAR OBAMA’YI ÇOK SEVDİK

ABD'nin ilk siyah başkanı Barrack Obama'nın hayatını ve düşüncelerini kaleme aldığı kitapları Türiye'deki kitabevlerinin "En Çok Satanlar" listelerinde yer aldı.

ABD’nin yeni Başkanı Barack Obama’nın kitaplarına, Türk okuyucular büyük ilgi gösteriyor. Obama’nın kaleme aldığı, Türkçeye de çevrilen "Babamdan Hayaller" ve "Umudun Cesareti" adlı kitaplar, ABD’deki başkanlık seçimi süreci ve ardından 4 Kasım'da Obama’nın başkan seçilmesiyle, kitabevlerinin "En Çok Satanlar" listelerinde yer aldı.

Pegasus yayınlarından çıkan "Babamdan Hayaller" adlı kitapta Barack Obama, hayatını ve özellikle de babasıyla ilgili anılarını anlatıyor. Yine Pegasus yayınlarından çıkan, "Umudun Cesareti" adlı kitapta ise ABD’nin yeni başkanı, "Amerikan rüyasını yeniden canlandırmak üzerine düşüncelerini" okuyucularla paylaşıyor.Obama’nın bizzat kaleme aldığı bu kitapların yanı sıra başka yazarların Obama ile ilgili kitaplarına da Türk okuyuculardan yoğun ilgi var. Gazeteci Ahu Özyurt’un Alfa yayınlarından çıkan "Obama-Bir Kusursuz Fırtına" adlı kitap da bu yayınlardan biri.


Sanatsal Haber  20.11.2008

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.