Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TÜYAP ÖDÜLLERİ VERİLDİ

29.İstanbul Kitap Fuarı ve 20.Sanat Fuarı Ödülleri Tüyap Fuar Merkezi'nde yapılan törenle verildi.

Kitap Onur Ödülü Prof.Dr.Doğan Kuban'a TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal tarafından sunuldu. Her yıl düzenli olarak plastik sanatların farklı alanlarındaki katkıları nedeniyle verilen onur ödülleri de sahiplerini buldu. 20. İstanbul Sanat Fuarı-ARTİST 2010 Sanatçı Onur Ödülü heykeltıraş Ali Teoman Germaner'e (Aloş) MSGSÜ Rektörü Prof. Rahmi Aksungur tarafından verildi. Eleştirmen Onur Ödülü'nü Prof. Dr. Ayla Ödekan YEM Başkanı Doğan Hasol ve Koleksiyoner Onur Ödülü'nü İpek ve Ahmet Merey Kültür Üniversitesi kurucusu Fehamettin Akıngüç'ün elinden aldılar. Sanatsever Kurum Onur Ödülü ise Baksı Müzesi'ne duayen gazeteci, TÜYAP Kitap Fuarı danışmanı Doğan Hızlan tarafından verildi.

Onur ödülleri alan kişi ve kuruluşlar konuklar tarafından coşkuyla alkışlandı. Bülent Ünal ise tebrik ve teşekkür ederken ödüllerin 29.yıllık başarıya ulaşmadaki faydasını şu sözlerle dile getirdi; "Onur sanatçılarımız, onur yazarlarımz olmasaydı sanıyorum beceremezdik."


Cumhuriyet  2.11.2010

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.