Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

SANAL KİTAP FUARI BAŞLADI

Kitapseverlerin heyecanla beklediği İdefix Sanal Kitap Fuarı, 470 yayınevi, yüzde 50’ye varan indirimleri ile fırsatlarla dolu bir edebiyat şöleni sunuyor.

Türkiye’nin en büyük online kitapçısı idefix.com’un her yıl düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Sanal Kitap Fuarı, bu yıl 8. kez düzenleniyor.

Bugün başlayan ve 26 Aralık'a kadar sürecek olan fuarı, geçtiğimiz yıl 2 milyon kişi ziyaret etti.

Türkiye’nin tüm illerinden ve toplam 33 ülkeden okuyucuyla buluşan ve 178.801 adet kitap satışının gerçekleştiği 7.sinin ardından fuara bu yıl 3-3.5 milyon arasında ziyaretçi bekleniyor.

Her yıl giderek artan sayısıyla daha fazla seçenek sunan Sanal Kitap Fuarı, bu yıl Yapı Kredi, Can, İletişim, Everest, Kabalcı, Ayrıntı, İş Bankası, Oğlak, NTV, Sel, İnkılap gibi Türkiye’nin en büyük yayınevlerini de içinde bulunduğu 470 yayınevini okuyucuyla buluşturacak. Best-seller’dan, baskısı bulunmayanlara dek uzanan kitap seçkisiyle, farklı ilgilere sahip ziyaretçileri mutlu eden idefix Sanal Kitap Fuarı’nı çekici yapan en büyük özellik, hiçbir kitapçının sunmadığı büyük indirimler. yüzde 25 ile yüzde 50 arasında değişen indirimler, bir ay boyunca en avantajlı kitap alışverişi olanağı sunacak. Okuyucular, indirimlerin yanı sıra taksitli alışveriş olanağından da yararlanabilecek.

Listelerini çoktan hazırlayan kitap kurtlarını fuar boyunca en avantajlı alışverişin yanı sıra hoş sürprizler de bekliyor. Aynı fiyata satılacak imzalı kitaplarla, sevdikleri yazarların özel bir anısına sahip olacak okurlar, tematik hazırlanan “özel setler” bölümünde ekstra %85 indirimli kitapları bulabilecekler. Fuar için kitap imzalayan yazarlar arasında Can Dündar, Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Ara Güler, Aydın Boysan, İskender Pala, Buket Uzuner, Erol Mütercimler, Selim İleri gibi best-seller yazarlar yer alıyor.


Sanatsal Haber  25.11.2010

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.