Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘FOTOMUHABİRLERİN GÖZÜYLE İSTANBUL’ SERGİSİ UZATILDI

İstanbul Fransız Kültür Merkezi(FKM), fotomuhabirlerinin gözünden İstanbul'un farklı yüzlerini, haberci kriterleri, teknolojik, sanatsal birikim ve yaratıcılıklarıyla yansıtan fotoğraf sergisine 25 Kasım'dan bu yana ev sahipliği yapıyor.

Bu sergi, 90 yıllık geçmişiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski ve büyük kurumlarından olan Anadolu Ajansı (AA) ile Fransız uluslararası haber ajansı Agence France Presse (AFP) işbirliğiyle gerçekleşmektedir.

İstanbul'un korunması gereken güzelliği kadar satır arasından çarpıklığına da tanıklık eden fotoğraflar, FKM sergi galerisinin yanı sıra İstiklal Caddesi üzerindeki cephesinde de afiş boyutunda sergilenmekteydi. Gelen geçen yerli yabancı pek çok kişinin durup bu afişler fotoğraf çektirmesi FKM yöneticilerinin dikkatini çekince, bu gözleme de dayanarak, İstanbul halkı kadar haberciler için de ilginç olan "Fotomuhabirlerinin Gözüyle İstanbul" sergisi gördüğü ilgi dolayısıyla 24 Ocak'a dek uzatıldı.


Sanatsal Haber  14.12.2010

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.