Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

NURİ İYEM RESİM ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURU

Çağdaş türk resminin büyük ustası ressam Nuri İyem adına 2006 yılından bu yana gerçekleştirilen "Nuri İyem Resim Ödülü" Resim Yarışması bu yıl altıncı kez düzenleniyor.

Nuri İyem Resim yarışmasına katılım için 18 yaşını doldurmuş, T.C. yurttaşı ressamların; Evin Sanat Galerisi ve www.evin-art.com’ dan temin edecekleri katılım formlarını, yapıtlarıyla birlikte 27.05.2011 tarihinden başlamak üzere 29.05.2011 saat 19.00’a kadar Evin Sanat Galerisi’ne teslim etmeleri gerekiyor.

“Nuri İyem Resim Ödülü – 2011” Seçici Kurulu; Prof. Rahmi Aksungur, Prof. Dr. Adem Genç, Prof. Dr. Zeynep İnankur, Ümit İyem, Prof. Dr. Erhan Karaesmen, Yrd. Doç. İrfan Okan, İrfan Önürmen, Prof. Mehmet Özer ve Feyyaz Yaman’ dan oluşuyor.

Seçici Kurul tarafından ödüle layık görülen sanatçıya 5.000 Türk Lirası para ödülünün yanısıra “Nuri İyem Resim Ödülü” nü simgeleyen, Prof. Rahmi Aksungur tarafından özel olarak üretilen bronz “Heykel” verilecek. Ayrıca ödül alan sanatçı, Lebriz.com sanatçı katalogları bölümünde iki yıl süreyle online katalog hakkı kazanacak. “Nuri İyem Resim Ödülü”nü alan resim ve Seçici Kurul tarafından sergilenmeye değer bulunan resimler, Evin Sanat Galerisi’nde.

21 Haziran 2011 tarihinde düzenlenecek ödül töreninin ardından, 21 Haziran – 5 Temmuz 2011 tarihleri arasında sergilenecek ve hazırlanacak kapsamlı katalogda bir araya getirilecek.


Cumhuriyet  9.03.2011

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.