Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

İSTANBUL LİSELER ARASI 5. AKIL OYUNLARI ŞAMPİYONASI

9 Nisan 2011’de Yıldız Teknik Üniversitesi’nin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında 55 lisenin katılımıyla “İstanbul Liseler Arası 5. Akıl Oyunları Şampiyonası” gerçekleştirilecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan yarışmada dereceye girenlerden birinciye notebook, ikinciye netbook, üçüncüye ipod touch hediye edilecek. Bu ödüllerin yanı sıra okullara kupa ve madalya verilecek.

Yarışmanın içeriği Dünya Zekâ Oyunları Federasyonu’nun Türkiye temsilcisi Akıl Oyunları Dergisi, Akıl Derneği ve Türk Beyin Takımı tarafından hazırlandı.

Hüseyin Avni Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan bu yıl 5.si düzenlenecek şampiyona öğrencileri akıl oyunları ile tanıştırmayı, zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve en önemlisi ilerleyen yıllarda Türk Beyin Takımı ile birlikte ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil etme yeteneğine sahip kişileri keşfetmeyi amaçlıyor.

Akıl Derneği
Arayıcıbaşı Sok. No:15/3 Kadıköy/Caferağa/İstanbul
Tel: 0 216 450 30 55
www.akiloyunlari.com


Sanatsal Haber  31.03.2011

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.