Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

KEMAL SUNAL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

6. Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri, Vefa Lisesi'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Vefa Lisesi’nin bu yıl altıncısını düzenlediği "Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri" sahiplerini buldu.

Lisenin Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Okul Müdürü Hasan Şeker, Sunal’ın Vefa Lisesi’nin yetiştirdiği ender şahsiyetlerden biri olduğunu belirterek, "Kemal Sunal, içimizden biriydi. Evlerimizin neşesiydi. Lisemizle özdeşleşmiş biri olarak onu daima yaşatacağız" dedi.

Şeker, okulda Kemal Sunal anısına bir anket düzenlediğini ve anket sonucunda başarılı ve sevilen sanatçılara ’’Kemal Sunal Kültür Sanat Ödülü’’ verilmesinin kararlaştırıldığını ifade etti.

’’Hababam Sınıfı’’ filminde Kemal Sunal’ın oynadığı bölümlerin bulunduğu belgeselle sokak röportajlarının sunulduğu törende, Gazeteci Uğur Dündar’a, ’’Onur Ödülü’’ verildi.

’’Kemal Sunal Kültür Sanat Ödülleri’’ kapsamında ’’En İyi Pop Sanatçısı Ödülü’’ Soner Kabadayı’ya, ’’En İyi Kadın Sinema Oyuncusu Ödülü’’ Melisa Sözen’e, ’’En İyi Spor Spikeri Ödülü’’ Ertem Şener’e, ’’En İyi Televizyon Dizisi Ödülü’’ ’’Öyle Bir Geçer Zaman Ki’’ dizisi adına oyuncu Salih Bademci’ye, ’’En İyi Radyo Programcısı Ödülü’’ Mesut Süre’ye, ’’En İyi Kadın Tiyatro Oyuncusu Ödülü’’ Gül Onat’a, ’’En İyi Yazar Ödülü’’ Hakan Günday’a, ’’En İyi Yönetmen Ödülü’’ Yusuf Kurçenli’ye ve ’’En İyi Magazin Programı Ödülü’’ de ’’Magazin D’’ye verildi.

Okulda düzenlenen kısa film yarışmasının birincisi Utku Cansu’nun da ödülünü aldığı törende, sponsorlara da teşekkür belgesi sunuldu.


AA  3.06.2011

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.