Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

RADİKAL KİTAP 10 YAŞINDA

2001'de yayın hayatına başlayan Radikal Kitap, 10. yaşını bu hafta kutluyor. Bugün verilen ekte Elif Şafak, Fuat Keyman, Kezban Arca Batıbeki, Radikal Kitap'ı anlattı.

Radikal Kitap, bugün çıkan yeni sayısında 10. yaşını kutluyor. 10. yıl özel sayısı olarak hazırlanan dergide, bir de iddialı anket var: 2000’lerin en iyi romanı hangisi? Radikal Kitap’ın 53 yazar ve eleştirmene sorarak yaptığı anketin sonucunda Murat Uyurkulak’ın romanı ‘Tol’, açık ara farkla ‘en iyi’ seçildi. Murat Uyurkulak’ın etkisini hiç kaybetmeyen romanı 2002 yılında çıkmıştı. Radikal Kitap’ın özel sayısında ayrıca, 2000’lerin kitap dünyasını değerlendiren yazılar, eski sayılardan bir seçki, Murathan Mungan, Enis Batur, Ahmet Ümit gibi yazarların ilk kez yayımlanan şiir ve metinleri, Elif Şafak’ın Radikal Kitap’ı anlattığı yazısı, Pınar Selek, Kezban Arca Batıbeki gibi isimlerin görüşleri yer alıyor.(radikal.com.tr)


Radikal  10.06.2011

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.