Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TÜRKİYE'YE YABANCI YAZAR VE SANATÇI AKACAK

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, yabancı turisti ''duygusal anlatımlarla'' etkilemek için 2009'da Türkiye'yi yabancı yazar ve sanatçı geçidi haline getireceklerini söyledi.
Günay, ''İnsanlar açık hava reklamlarından çok, dergi, gazete ve televizyonlarda özel olarak duygu anlatan ifadelerden etkileniyor. Buraya gelmiş bir sanatçının duygusal bir sözü daha etkili oluyor. O yüzden 2009'da daha interaktif yöntemlere, yemek, seyahat ve müzik yazarları ile sanatçı konuk etmeye daha çok ağırlık vermek kararındayız'' dedi.
Açık hava reklamlarının da süreceğini belirten Günay, "Ben de havaalanında Yunanistan afişi gördüğümde anında Türkiye afişini arıyorum. Ama bu, daha çok bizi rahatlatıyor. İnsanlar tercihlerini duvarda gördükleri afişe göre yapmıyorlar; okudukları yazılara, haberin içindeki Türkiye imajına, TV'deki 10 dakikalık programa göre karar veriyorlar. Oralarda yer almayı daha çok önemsiyoruz'' diye konuştu.


Sanatsal Haber  8.12.2008

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.