Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

BİENALDEN EĞİTİM PROGRAMI

12. İstanbul Bienali, Türkiye’den genç sanatçıları, Berliner Künstlerprogramm/DAAD işbirliğiyle 24-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek eğitim programında ağırlıyor.

Dört günlük program boyunca 12. İstanbul Bienali sanatçılarından Florin Tudor, Nazim Hikmet Richard Dikbaş, Martha Rosler ve Cevdet Erek, İKSV Salon’da hem bienal yapıtlarının tartışılacağı hem de Türkiyeli genç sanatçılarla yeni projelerin geliştirileceği atölyeler gerçekleştirecek. Atölyelerin ardından, 27 Ekim Perşembe saat 18.30’da, İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü’nde 12. İstanbul Bienali Küratörü Jens Hoffmann, Berliner Künstlerprogramm/DAAD Görsel Sanatlar Departmanı Direktörü Ariane Beyn ve atölyeleri gerçekleştiren bienal sanatçılarının katılacağı bir söyleşi yapılacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ve söyleşiye katılmak isteyenlerin, katılma nedenine dair kısa bir paragrafı application.

12. İstanbul Bienali biennial@iksv.org adresine yollamaları yeterli.


SH  25.10.2011

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.