Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

GENÇ RESSAM VE HEYKELTRAŞLARA DUYURU

rh+artmagazine dergisi tarafından düzenlenen “Yılın genç ressamı ve yılın genç heykeltıraşı” yarışmasına eser teslimi katılımcılardan gelen yoğun istek üzerine 15 Ocak 2012 tarihine kadar uzatıldı.

İki aşamalı olarak yapılan yarışmada bu yıl resim dalında jüri üyeliğini Hüsamettin Koçan, Bünyamin Özgültekin, Mustafa Orkun Müftüoğlu, Süleyman Saim Tekcan ve Tevfik İhtiyar; heykel dalında ise Mehmet Aksoy, Bülent Çınar, Meriç Hızal, Ümit Öztürk ve Selçuk Duran yapacak.

Bu yıl her iki dalda dereceye giren ilk üçer genç yarışmacı Art Basel İsviçre Sanat Fuarına konaklama ve gidiş dönüş harcamaları rh+artmagazine tarafından karşılanarak gönderilecektir. Ayrıca her iki yarışmanın birincilerine yapılacak birer katalog eşliğinde kişisel sergi düzenlenecek ve rh+artmagazine dergisine kapak yapılacak ve o sayıda röportajları yayınlanacaktır.


SH  2.01.2012

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.