Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

AŞKLAR VAR UNUTULMAMAK İÇİN

Nâzım Hikmet, A. Hamdi Tanpınar, Cahit S.Tarancı, Ziya O. Saba, Bedri R. Eyuboğlu, Oktay Rifat, Necati Cumalı, Özdemir Asaf, Can Yücel, Ümit Y. Oğuzcan, Turgut Uyar, Edip Cansever ve Cemal Süreya şiirleriyle 13 Şubat'ta İş Sanat'a konuk oluyor.

13 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de İş Sanat’ta gerçekleştirilecek dinletide müzik direktörü ve piyanist Serdar Yalçın, tiyatro sanatçıları Tilbe Saran, Hümay Güldağ, Metin Belgin, Hakan Gerçek, şan santçıları Deniz Erdoğan Likos ve Hüseyin Likos izleyicilerin şiir ve müzikle ufkunu açacak, ruhlara seslenecekler.

İş Sanat, Şubat ayında tüketime alet edilerek anlamsızlaştırılan “sevgi” kavramına Türk şiirinin önde gelen kalemlerinin aşk şiirlerini sahnesine taşıyarak zenginlik katıyor. “Aşklar Var Unutulmamak İçin” adlı dinletide aşkın her hali, modern Türk şiirinin on üç ustasından seçilmiş aşka dair şiirlerle hayat buluyor. Serdar Yalçın’ın piyanosu eşliğinde ve aşk temalı aryalarla zenginleştirilen dinleti Atilla ve Mehmet Birkiye tarafından hazırlanıyor.


SH  12.02.2012

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.