Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘REMBRANDT VE ÇAĞDAŞLARI’ DÜNYAYA AÇILDI

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi'nde (SSM) başlayan "Rembrandt ve Çağdaşları "Hollanda Sanatı'nın Altın Çağı" sergisinin basın toplantısı, SSM web sitesi ve Facebook sayfasının da dahil olduğu, 6 adresten canlı olarak yayınlandı.

Türkiye’de ilk kez bir müzenin, internetten canlı olarak yayınladığı basın toplantısı, toplamda 18.516 dakikalık izlenme oranına ulaştı.

SSM müdürü Nazan Ölçer'in başkanlığında Türk ve Hollandalı müzecilerin, sponsorların katıldığı toplantı, aralarında A.B.D., Avusturalya, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya ve Yunanistan’dan izleyicilerin de bulunduğu, 2.139 IP adresi üzerinden izlendi. Rembrandt’ın yanı sıra, Hollanda resminin önde gelen isimlerinin bulunduğu 59 sanatçıya ait 73 tablo, 19 desen ve 18 obje olmak üzere toplam 110 eser sergileniyor.

“Rembrandt ve Çağdaşları - Hollanda Sanatının Altın Çağı” sergisi, 10 Haziran 2012 tarihine kadar, SSM’de sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.


AA  24.02.2012

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.