Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ULUSLARARASI FOTOĞRAF FESTİVALİ BAŞLIYOR

Uluslararası fotoğraf festivali Bursa Fotofest 2012, Türkiye’nin en büyük para ödüllü amatör fotoğraf yarışmasını düzenliyor! 15-21 Eylül 2012 tarihleri arasında bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan festival; amatör fotoğrafçıların başvurularını 10 Eylül 2012 tarihine kadar kabul ediyor.

Ortadoğu’nun ve Doğu Avrupa’nın en büyük fotoğraf festivali Bursa Fotofest 2012 geniş programı kapsamında; amatör fotoğraf meraklılarına da kucak açıyor. Festival, ulusal fotoğraf yarışmasını “Kentin İzleri”, uluslararası fotoğraf yarışmasını ise “İnsanlığın İzleri” başlıkları altında düzenliyor. Türkiye’nin en büyük ödüllü amatör fotoğraf yarışmasına katılmak isteyen amatör fotoğrafçılar, 10 Eylül 2012 tarihine kadar www.insanliginizleri.org ve www.kentinizleri.org sitelerinden başvurularını yaparak fotoğraflarını gönderebilirler.


SH  10.08.2012

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.