Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

COLOR TANGO’ TÜRKİYE’YE GELİYOR

Klasik müzikle tangoyu harmanlayarak müzik otoritelerince dünyanın en iyi tango orkestrası kabul edilen "Color Tango" Ankara, Antalya ve İstanbul'da sahne alacak.

Klasik müzikle tangoyu harmanlayarak müzik otoriteleri tarafından dünyanın en iyi tango orkestrası kabul edilen “Color Tango” Türkiye 'ye geliyor.

Astor Piazolla ve Osvaldo Pugliese'nin varisi orkestra, “5. tanGO TO İstanbul” festivali kapsamında Arjantinli ve Türk dansçıların gösterileriyle zenginleştirilen programla İstanbul, Ankara ve Antalya'da sahne alacak.

ANKARA, ANTALYA, İSTANBUL

Arjantin tangonun en büyük müzisyenlerinden Osvaldo Pugliese'nin başyardımcısı ve baş bandoneon sanatçısı Maestro Roberto Alvarez tarafından kurulan Color Tango Orkestrası Pugliese'nin sesiyle 2 Mart'ta Ankara Sanatolia, 3 Mart'ta Antalya Kültür Merkezi, 5 ve 8 Mart'ta Şişli Kent Sineması Kültür Merkezi'nde tango ateşini yakacak.

Orkestraya danslarıyla Javier Rodriguez-Virginia Pandolfi, Sebastian Achaval-Roxana Suarez, Javier Antar-Kara Wenham, Murat Gürmen-Ayşe Karaoğlu, Alper Ergökmen-Selen Sürek, Erkan Kılıç-Özge Atalay, Aydın Arslan-Burçin Arslan, Alper Keleş-İzel Yelken ve Murat Elmadağlı-Mine Akkoyun gibi yerli ve yabancı çiftler de eşlik edecek.


AA  17.02.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.