Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘ÖZGÜR TUTSAKLARDAN TUTSAK ESERLER’

Balyoz Planı davası hükümlüsü Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu muvazzaf ve emekli subayların cezaevlerinde yaptıkları resim, ebru ve kara kalem eserler Kadıköy'de sergilenecek.

Caddebostan Kültür Merkezi'nde 25 Şubat Pazartesi günü açılacak olan ''Özgür Tutsaklardan Tutsak Eserler'' adını taşıyan sergide, Maltepe ve Hasdal'da tutuklu bulunan 11 hükümlü subayın eserleri yer alacak.

Plan Prensipler Daire Başkanı Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz ile Harekat Daire Başkanı Emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak'ın da eserlerinin yer alacağı sergi Vardiya Biz Platformu'nun girişimiyle Kadıköy Belediyesi'nin ev sahipliğin de açılacak.

35 resim, 50 ebru ile kara kalem çalışmaları ve iki gemi maketinin bulunduğu sergide satışlardan elde edilecek gelirin, tutuklu subaylar yararına dava giderlerinde kullanılacağı belirtildi.


AA  22.02.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.