Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

FRANCISCO DE SOARL, MIXER ARTLAB’IN KONUĞU

Tophane galerilerinden Mixer'in yeni sanat inisiyatifi ArtLab projesinin Nisan ayındaki konuğu İspanyol sanatçı Francisco de Soarl.

Tophane galerilerinden Mixer’in uluslararası ve yerel sanatçılar ile ilişkisini güçlendirmek amacıyla ortaya çıkan yeni sanat inisiyatifi ArtLab projesinin, Nisan ayındaki konuğu İspanyol sanatçı Francisco de Soarl. Program kapsamında galeri dahilinde bulunan ArtLab’de sanatsal pratiğini izleyicilerle buluşturacak olan Francisco de Soarl, minimal formlar ile oluşturduğu çalışmalarında nesneden kopmayan bireysel bir anlatım üzerine yoğunlaşıyor.

Sanatsal pratiğini, ahşap plakalar üzerine yaptığı resimler üzerine kurgulayan Francisco de Soarl'un üretim sürecine dahil olmak, onunla tanışmak ve çalışmaları ile ilgili bilgi almak için Mixer, 3 Mayıs’a kadar Pazartesi dışında her gün 14.00-19.00 arası ziyaret edilebilir. Francisco de Soarl'un çalışmaları, projenin ardından, 4-12 Mayıs tarihleri arasında yine Mixer'de sergilenecek.


Radikal  22.04.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.