Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ÜCRETSİZ KİTAPÇIDAN ÖYKÜ ÖDÜLLERİ!

altKitap 2013 Öykü Ödülleri'nde birincilik 'Farkındalık' adlı öyküsüyle Sanem Bozkurt'un oldu.

Türkiye’nin ilk elektronik kitap yayınevi olan altKitap tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen altKitap 2013 Öykü Ödülleri, Tophane’de bulunan çağdaş sanat mekanı MIXER’de yapılan törenle sahiplerine ulaştı.

Ünlü yazarlar Hakan Bıçakcı, Hakan Günday, Ece Temelkuran, Aslı Tohumcu ve Cem Uçan’dan oluşan seçici kurul tarafından belirlenen ödüllerde birincilik ‘Farkındalık’ adlı öyküsüyle Sanem Bozkurt’un oldu. İkincilik ödülü ‘Bünyamin’in Düşüşü’ adlı öyküsüyle Gökhan Sarı’ya verilirken, üçüncülük ödülü ise ‘Pis Adam’ adlı öyküsüyle Özcan Yılmaz’ın oldu.

Dereceye giren ve yayımlanmaya değer görülen öyküler altKitap tarafından bir e-kitap olarak önümüzdeki günlerde yayımlanacak. Murat Gülsoy, Yekta Kopan, Adnan Kurt, Cem Uçan, Sercan Şengün ve Onur Yıldırım’ın katkılarıyla kurulan ve 2000 yılından beri internet üzerinden ücretsiz olarak elektronik kitap yayımlamakta olan altKitap’a www.altKitap.net adresinden ulaşılabilir


SH  24.05.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.