Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

DOCUMENTARIST’İN KAPANIŞI GEZİ PARKI’NDA

Documentarist, programına direniş belgeselleri ekleyerek festivali üç gün daha uzatma kararı aldı. Kapanış ve ödül töreni ise 9 Haziran'da Gezi Parkı'nda.

Documentarist İstanbul Belgesel Günleri, programına direniş belgeselleri ekleyerek festivali üç gün daha uzatma kararı aldı. Kapanış ve ödül töreni 9 Haziran akşamı Gezi Parkı’nda yapılacak.

Festivalin program akışı bugün Fransız Kültür Merkezi, 12.00 ve 16.00 seansları, SALT Beyoğlu , Dutch Chapel, Aynalı Geçit Etkinlik Mekanı ve St. Joseph Lisesi’nde normal devam ederken, festivalin ilk günlerinde kapalı kalan mekanlar nedeniyle gösterilemeyen filmler son üç gün (7-8-9 Haziran) SALT Beyoğlu ve Aynalı Geçit Etkinlik Mekanı’nda ücretsiz olarak gösterilecek. Ayrıca festival dahilinde İstanbul’da bir Sinema Dersi veren ve “3 günden hayatım değişti” diyerek ülkesine dönen yönetmen Alan Berliner’in tüm filmleri önümüzdeki günlerde Akbank Sanat’ta seyirciyle buluşturulacak. Gösterimler ücretsiz gerçekleşecek. “Gerçeği solumak için belgesel” şiarıyla yola çıkan festival, ayrıca Gezi Parkı’nda Revir’in önünde kurulu olan perdesinde (Gezi Oteli’nin karşısı) yaptığı gösterimleri festival boyunca her gece sürdürecek.


SH  5.06.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.