Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TARİH VAKFI OSMANLICA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR!

Tarih Vakfı’nın İleri Osmanlıca seminerleri 17 Şubat’ta, 2. dönem Osmanlıcaya Başlangıç seminerleri ise 2 Mart’ta başlıyor.

Daha önce Osmanlıca seminerlerine katılmış ve Osmanlıca bilgilerini ilerletmek isteyenler için, Arşiv Uzmanı Fuat RECEP tarafından verilecek İleri Osmanlıca seminerleri 17 Şubat Salı günü başlıyor. Salı ve perşembe günleri devam edecek olan bu seminerlerin süresi başlangıç seminerlerinde olduğu gibi 48 saat (12 hafta) olacak.

2. dönem Osmanlıcaya Başlangıç seminerleri ise 2 Mart Pazartesi günü başlayacak. Her hafta pazartesi ve çarşamba günleri YTÜ Sosyal Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü’nden Doç. Dr. Fatmagül DEMİREL tarafından verilecek bu seminerin süresi her zamanki gibi 48 saat (12 hafta).

Seminerler Tarih Vakfı’nın Zindankapı Değirmen Sok. No: 15 Eminönü adresindeki binasında yapılacak. Kayıt ve bilgi için 0212 522 02 02 no’lu telefondan Satılmış Şenel’i arayabilirsiniz.

www.tarihvakfi.org.tr


Sanatsal Haber  29.01.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.