Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

PERA’DA SİVİL DİRENİŞ FİLMLERİ…

Pera Müzesi , eylül ayında dikkat çekici iki film seçkisine ev sahipliği yapacak: ‘Silahlara Veda: Sivil DirenişHikâyeleri’ ve ‘Aklım Nerede? Sinemada Psikiyatri’. 4-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Silahlara Veda’ bölümü, başlığını Ernest Hemingway’in 1. Dünya Savaşı dönemini anlattığı ünlü romanından alıyor. ‘Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir’, ‘Occupy: Film’, ‘Orman İçin Seviş’, ‘Ağ/ The Network’, ‘Yeşil Dalga’, ‘Dünya Daha İyi Olsun’ gibi filmlerin yer aldığı program kapsamında ‘Parkta Kısa bir Gezinti’ başlığı altında Gezi direnişini anlatan çeşitli kısa belgesel ve müzik videoları da gösterilecek.

14–26 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Aklım Nerede? Sinemada Psikiyatri’ programında ise ‘Körlük’, ‘İçinde Yaşadığım Deri’, ‘Tek Başına Bir Adam’, ‘The Master’, ‘Masumiyetin İntiharı’ ve ‘Melankoli’ olmak üzere hayli popüler filmler gösterilecek.


SH  19.08.2013

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.