Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘YANIMDA OLUR MUSUNUZ’ SERGİSİ

Ressam Nazan Pamuk, ''Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği'' ve Betül kızımız gibi kan hastalıklarıyla savaş veren çocuklarımız yararına düzenlediği kişisel sergisinde tüm sanatseverlere ''Yanımda Olur musun?'' diyor.

İstanbul Martı Hotel’in ev sahipliğinde 22 – 28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek serginin kendisi için ayrı bir önemi olduğunu belirten Pamuk, tüm İstanbulluları Kan ve Kök Hücre Derneği’nin çalışmalarına dikkat çekmeye çağırıyor.

15.sergisini bu özel amaca ithaf etmekten gurur duyan sanatçı, hayata değer katan tüm güzelliklerin paylaşılarak arttığı inancıyla sosyal sorumlulukların ve işbirliğinin ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor. Yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda kişisel ve karma sergiye katılan ressam Nazan Pamuk, fantastik ve sürrealist tarzıyla öne çıkan eserlerinde ağırlıklı olarak figür üzerinde çalışıyor.

Ressam Nazan Pamuk’un 22-28 Eylül tarihleri arasında İstanbul Martı Otel’de “Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği” yararına gerçekleştireceği “Yanımda Olur Musun?” sergisinde, sanatseverleri büyülü bir yolculuk bekliyor.


SH  3.09.2014

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.