Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ART-İST SULUBOYA 2015 BULUŞMASI

Art-İst İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği, 2015 yılının ilk Karma Suluboya Resim Sergisi’ni, 3 Ocak–14 Ocak 2015 tarihleri arasında Venüs Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Art-İst İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği, 2015 yılının ilk Karma Suluboya Resim Sergisi’ni, 3 Ocak–14 Ocak 2015 tarihleri arasında Venüs Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Burhan Özer, Sait Günel, Saim Altuncu, Neşe Köymen, Dilşad Atasoy, Emirhan Murat Ergün’den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen tabloların yer alacağı karma sergi, Art-İst üyesi 20 sanatçının suluboya tekniği ile hazırladığı eserlerden oluşuyor. 3 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 14.00’de Venüs Sanat Galerisi’ nde açılacak sergide; Ayhan Bozdemir, Ceyla Kurdoğlu, Çağlar Öztürk, Demet Hamidi, Ender Dikmen, Feyza Öztürk, Fikret Tunalı, Gülay Aytan, Günsu Saraçoğlu, Hatice Tekin, Hilal Akin, Jale Apaydın, Nesrin Çepni, Selin Belciler, Semra Çalangu, Sibel Kurdoğlu, Şebnem Altuntaş, Tülay Sayılgan, Yusuf Alikan, Zeynep Emçioğlu’nun tabloları meraklısıyla buluşacak.

Art-İst ile sanatsal diyaloga katkı
İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği, 2012 yılında suluboyayı seven, merak eden ve suluboya ile ilgilenen herkesi kucaklamak, suluboyanın bizde yarattığı heyecana ortak aramak amacıyla kuruldu.

Dernek, geçen iki yılda; profesyoneller, suluboya sanatçıları, akademi öğrencileri, hobi öğrencileri, suluboya tedarikçileri, koleksiyonerler gibi suluboyanın çok farklı cephelerinden kişilerle bir arada olma ve sanat adına güzel paylaşımlar yapma fırsatı yaratarak, sergiler, yerli ve yabancı sanatçılar ile atölyeler düzenleyerek sıcak bir birliktelik gerçekleştirdi.


SH  29.12.2014

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.