Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

14. İSTANBUL BİENALİ KAPILARINI AÇTI

2007 yılından bu yana Koç Holding sponsorluğunda gerçekleşen İstanbul Bienali 5 Eylül’de kapılarını açtı. Bu yıl TUZLU SU: Düşünce Biçimleri Üzerine Bir Teori başlığıyla düzenlenen 14. İstanbul Bienali’ne Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik, Aygaz, Divan, Ford Otosan, Koçtaş, Opet, Tüpraş, Yapı Kredi Yayınları ve Vehbi Koç Vakfı da destek veriyor.

Türkiye’deki en büyük çağdaş sanat platformu ve dünyanın en önemli 3 çağdaş sanat etkinliğinden biri olan İstanbul Bienali, bu yıl da Koç Holding’in ana sponsorluğunda kapılarını Türkiye ve dünyadan sanatseverlere açtı. 5 Eylül’de başlayan 1 Kasım’a kadar sürecek olan Bienal, Koç Holding ana sponsorluğunda gerçekleşirken, Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik, Aygaz, Divan, Ford Otosan, Koçtaş, Opet, Tüpraş, Yapı Kredi Yayınları ve Vehbi Koç Vakfıda destekçi olarak Bienal’e katkı sağlıyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Bienali’nin 2007 - 2026 yılları arasında sponsoru Koç Holding, özellikle gençlerde çağdaş sanat bilincini geliştirmeyi, henüz tanışmamış kişileri çağdaş sanatla buluşturmayı ve çağdaş sanata duyulan ilgiyi canlandırmaya katkıda bulunmayı hedefliyor. Bu kapsamda geçtiğimiz Bienal’de olduğu gibi bu Bienal de ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Koç Holding her Bienal döneminde, ana sponsorluğun yanı sıra Topluluk Şirketleri aracılığıyla da pek çok alt projeye destek veriyor. Bu yıl 14’uncüsü düzenlenen İstanbul Bienali’nde, Ford Otosan ve Koçtaş özel proje sponsorluğunu üstlenirken, Arçelik, Aygaz, Divan, Opet, Tüpraş, Yapı Kredi Yayınları ve Vehbi Koç Vakfı da İstanbul Bienali’nin daha çok kişiye ulaşması ve daha etkin bir şekilde tanıtılması için destekçi olacak.


SH  15.09.2015

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.