Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

GENÇ RESSAM NEBAHAT KARYAĞDI FLORANSA BİENALİNDE

Türk Sanatının genç kuşağının ödüllü temsilcisi, yazarımız ressam Nebahat Karyağdı son dönem eserleri ile Avrupa'nın köklü bienallerinden Uluslar arası Floransa Bienali'nde sanatseverler ile buluştu.

"Sanat ve Şehir" teması ile 20. Yılını kutlayan Uluslararası etkinlik video, enstelasyon, resim, heykel, fotoğraf, seramik ve de Digital sanatları kapsayan bir büyük seçki ile izleyici ile buluştu.

17 Ekim’de Yerel yönetim, vali ve Belediye başkanının katilimi ile görkemli bir seremoni ile açılan Bienal, tarihi mekan Fortezza de Basso da gerçekleşti. Ululara arası akademisyenler ve sanat eleştirmenlerinden oluşan bir jüriden geçerek seçilen 50 ülkeden 400 sanatçının katıldığı uluslararası Floransa Contemporary Sanatlar Bienali çeşitli yan etkinlikler ve basını geniş ilgisi ile 26 Ekim2015 te tamamlandı.


SH  28.10.2015

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.