Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TÜRK ve YUNAN SANATÇILAR TÜYAP SANAT FUARINDA

PİNELO GALERİ ARTİST 2015 / 25. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı’nda Türkiyenin genç kuşak sanatçıları ile Yunanistan’ın genç ve çağdaş sanatçılarını bir araya getiriyor.

“Geçmişe Tanıklık” temasıyla 7-15 Kasım 2015 tarihleri arasında TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece’de düzenlenecek olan ve çeyrek asrı geride bırakan fuara Pinelo Galeri çatısı altında katılacak olan sanatçılararasında yazarımız Nebahat Karyağdı’da yer almaktadır.

Fuarda serleri yer alacak sanatçılar Ali Cantürk, Anna Andrianoupolitou, Aylin Beyoğlu, Ayşegül Alaca, Banu Temizel, Burak Boyraz, Deren Ümit, Emre Öztürk, Işık Sungurlar, Melike Çağıcı, Nur Cemelelioğlu Altın, Nurdan Koç, Nurgül Güney, Seher Becel, Tuğba Renkçi, Gamze Taştan.


SH  6.11.2015

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.