Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

AŞK VE İRONİ KARMA ESERLER SERGİSİ

Bu yıl sekizincisi gerçekleşen 360 dereceden Aşk Festivali kendine yalan söylemiyor, gerçekleri gizlemiyor, olanları tüm açıklığıyla gösteriyor. En önemlisi soruyor: madem seviyorsun, neden yapıyorsun?

Son dönem başarılı çalışmaları ile yurtdışında da adından söz ettiren köşe yazarımız, genç ressam Nebahat Karyağdı sergiye ayrılık ve kavuşma temalarını işlediği iki eseri ile katılıyor. Türkiye’de ilk defa sergilenecek olan iki resim de serginin teması “Aşk ve İroni” için özel olarak seçildi.

İroni Sergisi, "rağmen" li cümleler kuranları anlatıyor. Sanat dilinden aşk şapkası altında yapılanları, yaşananları irdeliyoruz. Kolay değil, çünkü cesur oluyoruz... Hepinizi aşktaki ironiyi sorgulamaya davet ediyoruz. Sergi açılışı 9 Şubat 19:00' da 360 Restaurant ta açılıyor. İroni Karma Eserler Sergisi ay sonuna kadar izlenebilir.

Hoş geleceksiniz!
Sanatçı Listesi: Ali Abayoğlu, Ayşegül Şibiroğlu, Bahar Oganer, Barhan Ergin, Eceşan Erdem, Dicle Çiftçi, Emre Öztürk, Kamer Batıoğlu, Kemalettin Togan, Leyla Diana Gücük, Marco Cecchi, Nebahat Karyağdı, Serap Doğan, Ozan Oganer, Yeşim Kalaycıoğlu, Yılmaz Zenger

360 İstanbu
l Istiklal Cad. Mısır Apt. No:163, Kat:8, Beyoğlu, 34433 İstanbul


SH  8.02.2016

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.