Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

DENİZDEN YANSIMALAR BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ’NDE

Zeynep Deniz Özmen’in ‘‘ Denizden Yansımalar ’’ adlı resim sergisi Barış Manço Kültür Merkezi’nde sanatseverler ile buluşuyor.

18 Mart’ta açılacak sergi, 25 Mart tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Zeynep Deniz Özmen, Prof. Fuat Acaroğlu’nun “Serbest Desen” eğitim programına katıldı.Selçuk Fergökçe , Natali Aydar , Ömer Muz, Javid Tabatabaii , Hicran Alioğlu ile desen, yağlıboya ve suluboya çalışmalarında bulundu.

Z. Deniz Özmen çalışmaları ile ilgili; İstanbul’un farklı yerlerinden esinlendiğim kompozisyonlar ile figürü ön planda tuttuğum resimlerim de genellikle realist tarzı benimsememe karşın kimi zamanda akışına bırakmak sıklıkla yaptığım bir uygulamadır. Fotoğraf çekerek resim yaparak sanatın içinde yaşamak ve onları birbirleriyle destekleyerek yeni projeler ortaya çıkarmak benim için hayatın başka bir rengidir dedi.


SH  16.03.2016

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.