Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

RESSAM NEBAHAT KARYAĞDI GENÇ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Bahçelievler Kazım Karabekir ortaokulu 1. Sanat haftası etkinlikleri kapsamında Yazarımız ressam Nebahat Karyağdı, ortaokul öğrencileri ile söyleşi yaptı. Farklı seviyelerden 100’e yakın öğrencinin katıldığı etkinlikte Görsel Sanatlar Öğretmeni Aysun Akyol Tuncal’ın konuşmasının ardından öğrenciler, Karyağdı’nın çalışmaları ve sanat hayatı ile ilgili sorular sordular.

Genç ressam, öğrencilerin birbirinden güzel ve zekice sorulmuş sorularını yanıtladı. Çocukların eğitim, kariyer ve sanata bakışlarına dair konuşan ressam, onlara hayal kurmayı ve hayallerinin peşinden gitmeyi, tüm hayatları boyunca sanatın içinde yer almayı ve doğru meslek tercihleri yapmayı öğütledi. Kazım Karabekir ortaokulu sanat haftası, şiir dinletisi, tiyatro gösterisi ve konser etkinliği ile devam edecek.


SH  2.06.2016

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.