Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ULUSLARARASI KADIN MÜZELERİ KONFERANSI İSTANBUL’DA

Konferans; kadın müzelerinin 21. yüzyılda toplumsal değişime yol açan bir aktör olarak oynadığı rolü ve toplumsal bellek ve kapsayıcı kültür çalışmalarına kavramsal yaklaşımlarını tartışmayı amaçlıyor. Konferansa; kadın müzesi müdürleri, küratörler, sanatçılar, akademisyenler, aktivistler ve kadın örgütlerinden konuşmacılar katılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu ancak kayıt yaptırılması gereken konferansta katılımcıların sayısı 200 kişi ile sınırlandırılacak. Başvuru için son gün 15 Eylül 2016

Açık Toplum Vakfı'nın ana desteği ve Global Fund for Women, İstanbul Kadın Kültür Vakfı, İsveç Konsolosluğu, Rosa Luxemburg Vakfı, Avusturya Kültür Ofisi, İtalyan Kültür Merkezi ve Fransız Kültür Merkezi destekleriyle ve SALT Galata ev sahipliğinde yapılacak konferansta sunumlar, paneller ve atölye çalışmalarına ek olarak, konferans mekânındaki fuayede katılımcı müzelerin çalışmalarını tanıtan filmler de gösterilecek.


SH  1.09.2016

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.