Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘UYDURMANIN İNCELİKLERİ’ PERA MÜZESİ’NDE

Hep kitap ve Pera Müzesi’nin hayata geçirdiği “Uydurmanın İncelikleri” söyleşi dizisi 21 Şubat Çarşamba akşamı 19.00’da Pera Müzesi Oditoryumu’nda başlıyor.

hep kitap’ın yayımladığı “Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar” kitabında deneyimlerini paylaşan yazarlardan Seray Şahiner, İsmail Güzelsoy ve Doğu Yücel, Hakan Bıçakcı moderatörlüğünde bir araya gelerek “uydurma”nın sancılı sürecini konuşacaklar. Kitapta yer alan yazarların yaklaşım, yöntem ve önerilerine bir adım daha yakından bakma olanağı sunan ve toplam 4 etkinlikten oluşan söyleşiler mart, nisan ve mayıs aylarında da farklı temalarla devam edecek. Yazarlar, söyleşi sonrasında okurlar için kitaplarını da imzalayacaklar.


SH  13.02.2018

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.