Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TÜRKİYE SİNEMASI VENEDİK FİLM FESTİVALİ İLE BULUŞUYOR

Dünyanın önemli film festivallerinden biri olan Venedik Film Festivali bu yıl 29 Ağustos – 8 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Türk sineması da 'Festivaller İstanbul'da projesi ile yapımcıları ağırlayacak.

Venedik Film Festivali'nin Eleştirmenler Haftası bölümünü temsilen, genel delege Giona Nazzaro, yan bölümlerinden olan ‘Venedik Günleri’ film programlama direktörü Gaia Furrer ve ana bölümü temsilen Paolo Bertolin, Se-Yap Sinema Eseri Yapımcıları Meslek Birliği'nin yürütmekte olduğu ‘Festivaller İstanbul'da’ projesi kapsamında 3-9 Haziran 2018 tarihleri arasında İstanbul'a gelecekler.

2014 yılından bu yana, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmekte olan ‘Festivaller İstanbul'da’ projesi, Atlas Post Prodüksiyon'un katkılarıyla düzenleniyor. Projenin amacı Türk sinemasının uluslararası film festivalleri ve film marketlerindeki görünürlüğünün sağlanması.

‘Festivaller İstanbul’da’ projesinin, yaz aylarında Toronto, San Sebastian ve Busan Film Festivali yetkililerinin katılımıyla devam etmesi planlanıyor.


SH  29.05.2018

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.