Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

29. İSTANBUL ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ BAŞLIYOR

İstanbul Uluslararası Kısa Film Festivali, yarın başlıyor. Türkiye'den ve dünyanın birçok ülkesinden seçilen ödüllü kısa filmler festival kapsamında gösterilecek.

29. İstanbul Uluslararası Kısa Film Festivali, yarın başlayacak ve 21 Aralık’a kadar sürecek. Türkiye'den ve dünyanın birçok değişik ülkesinden seçilmiş, çok sayıda ödül kazanmış kısa metraj filmler sinemaseverlerle buluşacak. ‘Kurmaca’, ‘Belgesel’, ‘Canlandırma ve Deneysel’ kategorisinde filmleri değerlendiren ‘Ulusal Yarışma Seçici Kurulu’ bu yıl, yönetmen Selim Demirdelen, oyuncu Nalan Kuruçim, sinema yazarı Cem Altınsaray, oyuncu Tülin Özen ve belgesel film yönetmeni Dr. Nagihan Çakar Bikiç'den oluşuyor. Ödüller, 21 Aralık’ta saat 19.00'da Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Bir hafta sürecek festival boyunca toplam 185 kısa film, her gün saat 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 olmak üzere 4 seansta izleyiciyle buluşacak. Her film değişik gün ve seanslarda 2 kez gösterilecek. Filmler, dönüşümlü olarak İstanbul Fransız Kültür Merkezi-Taksim ve İstanbul İtalyan Kültür Merkezi-Tepebaşı sinema salonlarında ücretsiz olarak gösterilecek.


SH  13.12.2018

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.