Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ŞİŞLİ’DE AÇIK HAVA SİNEMA GÖSTERİMLERİ

Şişli Belediyesi’nin düzenlediği “Şişli’de Açık Hava Sinema Gösterimleri” başlıyor. 21 Temmuz’a kadar her gün, Şişli’nin bir mahallesinde yapılacak film gösterimleri saat 21.00’de başlayacak.

Yarın Kuştepe Pazar Sokağı’nda, Ali Atay’ın yönettiği “Limonata” filmiyle başlayacak gösterimler 17 Temmuz’da İzzetpaşa Kent Atölyesi’nde, Aydın Sayman’ın yönettiği “İçimdeki İnsan” 18 Temmuz’da Mahmut Şevket Paşa Fatma Girik Parkı’nda, Kıvanç Sezer’in yönettiği “Babamın Kanatları” 19 Temmuz’da Mecidiyeköy İstanbul Ortaokulu’nda, İlksen Başarır’ın yönettiği “Başka Dilde Aşk” 20 Temmuz’da Nişantaşı Sanat Parkı’nda, Ahmet Katıksız’ın yönettiği “Bizim için Şampiyon” ve 21 Temmuz’da, Feriköy Ortanca Parkı’nda, Onur Ünlü’nün yönettiği “Sen Aydınlatırsın Geceyi”yle devam edecek.


SH  15.07.2019

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.