Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

ALİSA HARİKALAR DİYARINDA!

Alisa’nın harikalar diyarındaki dünyasına davetlisiniz. Sergi 6 Temmuz salı Saat; 15:00‘te UPSD Maçka Sanat Galerisinde açılıyor.

Alisa Onkök henüz 11 yaşında bir sanatçı adayı. Üç yaşından beri resim ve heykel yapan Alisa’ nın en büyük hayali dünyadaki tüm evsiz hayvanları korumak ve beslemek. Bu duygusunu herkese göstermek içinse, resimleri onun ifade yöntemi.

Ona yol gösteren ve devamlı destekleyen ailesi ve sanatçı büyükleri sayesinde zamanının önemli bir bölümünü sanata ayırıyor. İki yıl önce Karadeniz de Küratör Denizhan Özer hocasıyla beraber Landart yapan Alisa, yeteceğini bu alanda da göstererek, Sn; Denizhan Özer’in minik sanatçı kategorisine girdi. Sanatla yoğunlaşma süreci Sn; Özer sayesinde daha da artan Alisa’nın, bu sergide izleyiciye sunduğu eserleri bir yıllık sürecin ürünü...

Sergi hakkında konuşan Küratör Denizhan Özer; Sergide izleyeceğiniz Alisa’nın harikalar dünyasındaki tüm canlılar çok mutlu. Sevgi ve barış içinde yaşıyor. İçinde bulunduğumuz kaotik zaman düzleminde bunu çok önemsiyorum. 11 yaşında bir çocuğun bizlere verdiği hayat dersinin yanısıra sergide ki resimlerin anlam derinliği ve sanatsal yanı çok etkileyici. Ayrıca Alisa sergi gelirinin tamamını WWF ( Doğal Hayatı Koruma Vakfına) bağışlıyor.

Sergi 6-11 Temmuz tarihleri arasında UPSD ( Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği) galerisinde gezilebilir.

Adres; Maçka Demokrasi Parkı Sanatçı İşlikleri, Şişli Evlendirme Dairesi yanı 80220 Şişli /İstanbul


SH  4.07.2021

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.