Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

‘KADIN GÖZÜYLE HAYATTAN KARELER’

Fotoğraf yarışmasnın en güzel karelerini içeren 45 eser, 7 Mayıs'ta açılacak sergi ile fotoğrafseverlerle buluşacak.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen "Kadın Gözüyle Hayattan Kareler" fotoğraf yarışmasını kazananlar belli oldu.
Anadolu Hayat Emeklilik tarafından Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmaya, Türkiye'nin dört bir yanından 1005 kadın fotoğrafçı, 4 bin 552 eserle katıldı.

Jüri üyeleri Güler Ertan, İbrahim Zaman, Barbaros Gürsel, Adnan Sokol ve Betül Çığır tarafından belirlenen, ilk üç ve sergilenmeye değer bulunan 42 eser "www.anadoluhayat.com.tr" adresinde ilan edildi.

Yarışmada birinciliğe "Dumanlı Başım" adlı eseriyle İstanbul'dan Tüten Dağdaş, ikinciliğe "Şantiye" adlı eseriyle Ankara'dan Melek Ural, üçüncülüğe ise "Sohbet" adlı eseriyle İstanbul'dan Gülnur Sözmen layık görüldü.

Yarışmanın en güzel karelerini içeren 45 eser, 7 Mayıs'ta Kadıköy'deki Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi'nde açılacak sergi ile fotoğrafseverlerle buluşacak. Anneler Günü'ne ithaf edilecek sergi, 22 Mayıs'a kadar açık kalacak.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması'nın sergilenmeye değer fotoğraflarının yer alacağı bir de katalog yayınlanacak.


AA  14.04.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.