Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

OASIS’TE AYRILIK RÜZGARLARI

Rock grubunun gitaristi Noel Gallagher gruptan ayrıldı.

İngiliz rock grubu Oasis'in gitaristi Noel Gallagher'in, kardeşi Liam Gallagher'le kavga ettikten sonra gruptan ayrıldığı bildirildi.

Kardeşiyle birlikte grubun kurucusu olan Noel Gallagher, grubun internet sitesinde yayımladığı açıklamada, "Gruptan ayrıldığını üzüntü ve büyük bir rahatlamayla bildirdiğini" ifade ederek, "İnsanlar istediklerini yazacak ve söyleyecek ancak artık Liam'la bir gün bile çalışamam" dedi.

Grubun Paris'in banliyösündeki bir rock festivalinde vereceği konser ile Almanya ve Milano'da vereceği konserlerin iptal edildiği kaydedildi.

Festivalin direktörü François Missonnier, nedeni bilinmeyen bir sebeple iki kardeşin kavga ettiğini, Noel'in festivali terk ettiğini, kimsenin Noel'i geri dönmeye ikna etmeyi başaramadığını belirtti.


Sanatsal Haber  30.08.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.