Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

YAZIYA GÖNÜL VERENLER İÇİN…

'Şiir ve Yazı Atölyesi', 22 Ekim Çarşamba günü Tarih ve Kültür Araştırmaları Derneği'nin Mecidiyeköy'deki konferans salonunda başlayacak.
Ali Ural ve Haydar Ergülen'in birlikte hazırladığı 'Şiir ve Yazı Atölyesi', 22 Ekim Çarşamba günü Tarih ve Kültür Araştırmaları Derneği'nin Mecidiyeköy'deki konferans salonunda başlayacak.
Atölyede Ali Çolak, Birhan Keskin, Ayşe Sarısayın, Adnan Özer, Baki Ayhan T., Hüseyin Su, Murat Yalçın, Mustafa Fırat, Nuriye Akman, Ömer Lekesiz, Salih Bolat yazarlık serüvenlerini yazar adayları ile paylaşacaklar. Sinevizyondan yapılan derslerde ustaların hayatları anlatılırken, seçme eserler okunacak. 36 hafta sürecek atölyenin kayıtları (www.tarihkultur.org ) internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.


Sanatsal Haber  18.10.2008

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.