Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

TÜYAP’TA YAZAR – OKUR BULUŞMALARI

28. İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı'nda yazarlar okurlarla buluşacak.

Fuarda, 31 Ekim Cumartesi günü Osman Şahin, Adnan Binyazar ve Ayşe Sarısayın, 1 Kasım Pazar günü Vehbi Bardakçı, Yiğit Okur, Oya Baydar ve Deniz Kavukçuoğlu, 7 Kasım Cumartesi günü Cemil Kavukçu, Kadri Öztopçu ve Özcan Karabulut, 8 Kasım Pazar günü Nihal Yeğinobalı ve Tahsin Yücel kitaplarını imzalayacak.

Fuardaki söyleşi etkinliklerinde ise 31 Ekimde "Bir Oda Bir Dünya: Olivier Rolin" başlıklı söyleşide Olivier Rolin ve Tuna Kiremitçi Forum Alanı'nda olacak. Heybeliada Salonu Doğan Hızlan Kitaplığı'nda 1 Kasımda Oya Baydar ve Turhan Günay "Romanda Gerçek ve Kurmaca/Çöplüğün Generali" başlıklı bir söyleşi gerçekleştirecek.

Doğan Hızlan Kitaplığı'nda 7 Kasımda "Ubor Metenga Buluşmaları" başlıklı öykü çözümlemesini Ayfer Tunç, Murat Gülsoy ve Yekta Kopan gerçekleştirecek.


Sanatsal Haber  29.10.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.