Avrupa Komisyonu ..." /> Sanatsal Haber... Türkiye'nin Sanat ve Kültür Portalı.

                                                                               

  Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

HAYDİ AVRUPA FOTOĞRAF YARIŞMASINA!

Avrupa Komisyonu Genişleme Genel Müdürlüğü, "Güneydoğu Avrupa: İnsanlar ve Kültür" konulu fotoğraf yarışması düzenliyor.

Avrupa Komisyonu Genişleme Genel Müdürlüğü, "Güneydoğu Avrupa: İnsanlar ve Kültür Web Sitesi" sanat, dans, tiyatro, sinema, gastronomi, edebiyat, müzik, spor ve günlük yaşam temalarında fotoğraf yarışması düzenliyor.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, Avrupa çapında düzenlenen yarışma, fotoğrafçılığa ilgi duyan, yaratıcılıklarını ve teknik becerilerini Güneydoğu Avrupa'da kültür ve sporu betimleyen fotoğraflarla sergilemek isteyen herkese açık.

Katılım İçin Son Tarih: 20 Ocak 2010
Hırvatistan, Makedonya Cumhuriyeti, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Karadağ, Sırbistan, Kosova ve Türkiye kültürlerini gastronomi ve spor yaşamındaki canlılık ile tanıtmayı amaçlayan "Güneydoğu Avrupa: İnsanlar ve Kültür Fotoğraf Yarışması"na katılmak isteyenlerin, 20 Ocak 2010 tarihine kadar fotoğraflarını "www.southeast-europe.eu" web sitesine yüklemesi gerekiyor.

Fotoğraflar, uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Yarışmada, temaların görselleştirilmesi, yaratıcılık düzeyi, özgünlük, sunum ve resmin genel albenisi esas alınarak 24 yarı finalist ve 3 kazanan belirlenecek. Ayrıca yarı finalistler arasından 2 Şubat 2010 ile 16 Mart 2010 tarihleri arasında halk oylarıyla ilk 4'e girenler seçilecek.

Ödül kazanan dört yarışmacının fotoğrafları 2010 ilkbaharında Madrid ve Brüksel'deki iki galeride sergilenecek ve kazananlar bu sergilerin açılışına davet edilecek.


Sanatsal Haber  2.11.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.