Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

YEŞİLÇAM’IN DEVLERİ GENÇ KUŞAKLA BULUŞTU

Vedat Türkali’den Filiz Akın’a, Tuncel Kurtiz’den Jeyan Mahfi Ayral Tözüm’e Türk sinemasının önemli isimleri, sinema öğrencileri ve sinema yazarlarıyla bir araya geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi tarafından 2005 yılından beri sürdürülen Türk Sineması Görsel Hafıza Projesi Çarşamba akşamı Merkez’de yapılan bir kokteyl ile kutlandı.

Görsel hafıza Projesi’ne katılarak sinema serüvenlerini paylaşmayı kabul eden sinemacılar Görsel Hafıza Projesi’ni yürüten öğrencilerin davetini kırmayarak bir araya geldiler, hem anılarından söz ettiler hem de hasret giderdiler.

Vedat Türkali’den Filiz Akın’a, Tuncel Kurtiz’den Jeyan Mahfi Ayral Tözüm’e, Ülkü Erakalın’dan Aram Gülyüz’e, Duygu Sağıroğlu’ndan Eşref Koçak’a, İzzet Günay’dan Nilüfer Aydan’a Rekin Teksoy’dan Yılmaz Atadeniz’e sinemanın çok önemli isimlerinin katıldığı gecede Görsel Hafıza Projesi’nin yürütücü öğrencileri ve sinema yazarları da hazır bulundu.


Sanatsal Haber  13.11.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.