Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

5. ANKARA FOTOĞRAF GÜNLERİ BAŞLADI

''5. Ankara Fotoğraf Günleri'', ''Fotoğrafta 50. yıl onur heykelciği'' ödül töreni ile başladı.Etkinlik, 26 Aralık Cumartesi gününe kadar sürecek.

Fotoğraf Sanatı Kurumunun (FSK) ''5. Ankara Fotoğraf Günleri'', ''Fotoğrafta 50. yıl onur heykelciği'' ödül töreni ile başladı.

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Kadınlar Korosu'nun dinletisinin ardından, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü Topluluğu, gösteri sundu.

Ardından, Halim Kulaksız, Alyat Burç, Ergin, Minisker, Gökşin Sipahioğlu, Gültekin Çizgen, Güneş Karabuda, İbrahim Zaman, İsa Çelik, Lütfi Özkök, Hüseyin Tanboğa, Reha Günay, Sabit Kalfagil ve Şakir Eczacıbaşı'na layık görülen ''onur heykelcikleri'' dağıtıldı.

Çok sayıda davetli, ödül töreni sonrasında, fotoğraf sanatçılarının yanı sıra Anadolu Ajansı'nın ödüllü fotoğraflarının da bulunduğu sergileri gezdi.

Fotoğraf günleri kapsamında, Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde, 26 Aralık Cumartesi gününe kadar seminerler, söyleşiler, dans gösterileri, belgesel film gösterimi gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.


AP  20.12.2009

Facebook ta paylaş

 
 

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

 

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.