Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

 

 

SIRAYLA

Yıllardır bilinir de yeni mi değerlendiriliyor? Bulunduğu yerler riskli bölgeler miydi ya da teknoloji mi eksikti? Dünyaya çok gerekli olup diğer yerlerde bitmeye bağlayınca mı yeni depo faaliyete geçiyor ya da daha önce faaliyette ama depremler mi ürkütücü?!..

Gelişme sağlanırsa yeni şirketlerle mi gün yüzüne çıkıyor yeniden de amman yine çok dikkatle zira ülkemiz en hassas bölgede! Tüm fay hatlarının kesişiminde yer alıp her harekette etkilenen durumdayken bir de iç güç başlarsa yüksek düzeyde neler olur deneyimli ülkeler anlar ki Japonya gibi anlatıversinler. En duyarlı fay hatti ile etkisi altında olduğumuz Japonya volkanları ile de faalken diğer bölgelerde birlikte faalleşince neler olacağını düşünmek bile zorken yardımcımız olsun... Dengeli üretimlerle kolaylıklar...

Yılların kara elması ile deneyimimiz kazandıklarımızla hatalar aza iner umut ki zararların altından nasıl kalkılabilir?...


Prof. Dr. Güniz AKINCI KESİM
18.01.2022

Facebook ta paylaş


Yazarın Tüm Yazıları...  -   Yazar'a mesaj yaz  -   Yorum Yaz  

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.