Anasayfam Yap | Künye | İletişim | Reklam

    Anasayfa

   Resim - Fotoğraf

    Sahne Sanatları
    Müzik - Konser
    Sinema - Tv
    Kültür - Edebiyat
    Tarih - Arkeoloji
    Tasarım - Mimari
    İnsan - Polemik
  ●  Bizden Haber
  ●  Yazarlar
  ●  Yasal Uyarı
  ●  Linkler

 

Bizi Facebook'tan Takip edin Bizi Twitter'den takip edin

 

Üye / Yazar Girişi

 Kullanıcı :

 Parola   :

  Kayıt Ol

 

 

Kuzgunun Rüyaları

ŞEHİR TİYATROLARI
İSTANBUL DEVLET TİYATROSU

  


 

 

 

 

 

 

AŞK 360

EVİN NERDE BASIN TOPLANTISI

Festival Danışma Kurulu’ndan Pınar Kartal Timer ve Bahadır Kaleağası, ana mekân sponsoru Pera Palace Hotel'in Satış ve Pazarlama Direktörü Barış Atik ve Festival Kurucu Küratörü Işık Gençoğlu eşliğinde düzenlenen festival programının genel hatlarından bahsedildi. 14. düzenlenen 360 derce aşk festivalinin ana-mekan sponsoru Pera Palas Oteli, Barış Atik.

3 Şubatta basın açılışı olan 4 Şubat 2022’de resmi açılışın olduğu, festival kurucu küratörü Işık Gençoğlu, festivalin bel kemiğini oluşturmakta.

14 Şubatı ve kalp simgesini kullanmıyor olmalarının festivalin, daha çok sosyal sorumluluk projesi olmasını görünür kılmak için olduğu dile getirildi.

8 Şubatta Soho House 9 Şubatta Roma Kültür Derneğinde “Unutmama” sergisi, 16,17,18 Şubatta Pera Palas Balo salonunda film gösterimi, 18 Şubatta Tayfun Özkan Birol film söyleşisinin Soho House da gerçekleşeceği festivalde.

24 Şubatta “Aşkı Konuşanlar Konferansı “ farklı disiplinlerden sanatçılarla “Evim Nerede” konusu işlenecek. Sanatçıların bambaşka anlatımlar yapacağı festival sanatseverleri bekliyor.”Evim Nerde” konsepti ile aslında bıraktığın yerde miyim sorunsallarının incelendiği festivalde. Basın toplantısında tüm proje sorumlularının, samimiyetle, adanmışlıkla festivale devam ettiği konuşuldu. 360 DERECE AŞK FESTİVALİ Pera Palas Otel, Soho House, Roma Kültür Derneği ve İstanbul Concept Gallery mekanlarında “ Evin Nerede?” temasının işlediği festivali tüm sanatseverler tarafından merakla bekliyoruz.

Her yıl içeriği ve ülkemizin kültür - sanat hayatına kattığı farklı renklerle 14. düzenlenen 360 Derece Aşk Festivalinin açılışını merakla bekliyoruz.

Tüm Sanatseverlere sanat dolu günler dilerim.


Aylin MENEKŞE
7.02.2022

Facebook ta paylaş


Yazarın Tüm Yazıları...  -   Yazar'a mesaj yaz  -   Yorum Yaz  

Yorum Yaz

 

Tavsiye Et

Okuyucu Yorumları


 

SanatsalHaber Basın Konseyi üyesi olup Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. SanatsalHaber'de yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitede yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2008-2021 SanatsalHaber.com.